Pasztell rózsaszín, fuxia rózsaszín, lila, kézműves fülbevaló és/vagy medál, nyaklánc
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
Pasztell rózsaszín, fuxia rózsaszín, kézműves fülbevaló és/vagy medál, nyaklánc
Cksz.: 1175 A Liv Ékszerek legújabb ékszer családja, melynek egy közös tulajdonsága van, mégpedig a kerek forma. Minimál, mégis figyelemfelkeltő színes ékszerek, melyeket igény szerint lehet variálni. A medál árában benne van egy fekete zsinór, de felárért választható mellé nemesacél sodort lánc is. A láncból elég egyet megvenni, és utána lehet válogatni a millió különböző színű medálok között. (Akár hozzá illő karkötőt, karperecet is tudok készíteni hozzá) Bármelyik színből el tudom készíteni! |
|
Elérhetőség: | Raktáron |
Szállítási díj: | 1.141 Ft |
|
Leírás
Ez a szett, a különleges pasztell rózsaszín/fuxia/lila színkombinációból készült.
Nagyon jól mutat például a fehérrel, bézzsel, kékkel, szürkével vagy akár a barnával is, de természetesen a lehetőségek tárháza végtelen.
Akár egyesével is megvásárolhatók!
Variációk: (Alapárnak a legolcsóbb fülbevaló van megadva. Az egyéb ékszereket kiválasztva a rendszer hozzáadja a különbözetet, és a kosárba már ezeken az árakon helyezi be.)
- Pontfülbevaló (10 mm): 4500 Ft
- Medál (2,5 cm,nemesacél): 4900 Ft
- Medál (4 cm, fém) : 6500 Ft
- Nemesacél sodort lánc (45+5 cm): 2000 Ft
- Díszdoboz: 1000 Ft
Felhasznált anyagok: fém, alumínium, szilikon
Allergének: fém
A 2,5 cm-es medál, a sodort lánc, és a pontfülbevalók nemesacélból készültek.
A nemesacél előnye az ezüst, valamint bármilyen bevonattal ellátott (ezüstözött, ródiumozott, stb.) ékszerekkel szemben, hogy kemény, ellenálló fémből készül, amely nem színeződik, nem hagy nyomot a bőrön és ruhán, nem kopik, nem fakul, nem veszít a fényéből és nem okoz allergiás tüneteket.
A nemesacél és orvosi fém között az a különbség, hogy a nemesacél egy tágabb fogalom.